O nás

Společnost COM PLUS CZ a.s., se sídlem v Praze, má v současnosti své provozovny v Hradci Králové, Českých Budějovicích, Liberci, Brně, Ostravě, Sadské a v Plzni. V Ústí nad Labem pak působí jak dceřiná společnost COM PLUS s.r.o., tak i COM PLUS CZ a.s. Působí po celém území České republiky, pokrývá tak veškeré potřeby zákazníků z celého regionu.

Společnost COM PLUS působí na trhu telekomunikačních a informačních technologií a systémů od roku 1993. Hlavním zaměřením společnosti je výstavba telekomunikačních sítí včetně sítí mobilních operátorů, datové produkty, aplikační SW a integrovaná telekomunikační řešení.

Společnost se od svého vzniku zaměřila na komplexní řešení v oblasti telekomunikací. Její činnost se dynamicky rozvíjela a první úspěšně realizované zakázky vytvořily základ obchodního úspěchu společnosti. S rostoucími požadavky trhu a zvyšujícím se zájmem zákazníků přišla potřeba rozšíření aktivit do všech regionů České republiky a tak byly postupně založeny sesterské společnosti a pracoviště v různých částech republiky.

V roce 2002 vznikla společnost COM PLUS CZ a.s. Úkolem této společnosti je tvorba strategie skupiny COM PLUS, převzetí obchodních a marketingových aktivit v oblasti významných projektů v rámci České republiky, koordinování realizace těchto projektů a integrace logistických a správních činností společnosti. V posledních letech dochází k integraci dceřiných společností do COM PLUS CZ a.s. V současné době společnost COM PLUS působí na celém území České republiky, přičemž hlavní snahou zůstává zajištění vysoce kvalitních služeb ve všech místech realizace zakázek.

Certifikáty společnosti COM PLUS CZ a.s.

ISO         9001:2015   Systém řízení kvality
ISO       14001:2015   Systém řízení ochrany životního prostředí
OHSAS 18001:2007   Systém řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
ISO       27001:2013   Systém řízení bezpečnosti informací

iso 9001iso 14001iso 18001iso 27001

Naše produkty a služby


FIREMNÍ KOMUNIKACE:
Helpdesk / Nahrávání hovorů / Reporting / Videokonference
OUTSOURCING ICT:
Správa počítačových sítí / serverů / počítačů
LAN / WAN
Centrum sdílených služeb
TELEKOMUNIKACE:
Optické a mobilní sítě / Telekomunikační služby
VÝVOJ SOFTWARE

Profil společnosti


COM PLUS CZ - JSME VÁM VŽDY NA BLÍZKU

Akciová společnost COM PLUS CZ působí po celé České republice. Sídlo máme v Praze a pobočky v Hradci Králové, Liberci, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, Brně, Ostravě, Sadské a v Plzni.

Kromě toho provozujeme technické kanceláře a celkově tak máme zastoupení na 12místech rovnoměrně po celé ČR. Díky tomu kvalitně pokrýváme potřeby zákazníků ze všech regionů.

Na trhu telekomunikačních a informačních technologií a systémů se pohybujeme od roku 1993. Máme tedy prověřené know-how, stabilní týmy techniků a velmi dobré technické zázemí. Můžeme nabídnout široké portfolio vysoce kvalitních služeb na klíč.

 

Naše mise, vize, principy


Jsme spolehlivá a stabilní společnost, která má na telekomunikačním a IT trhu tradici. Se zákazníky i obchodními partnery budujeme dlouhodobé vztahy. Naši zaměstnanci udělají vždy vše pro to, abyste byli s průběhem i výsledky zakázky maximálně spokojení.
Náš podíl na trhu ICT chceme v budoucnu rozšiřovat a dodávat svým zákazníkům i nadále produkty renomovaných světových výrobců, ale i vlastní komplexní řešení. I v budoucnu budeme vyvíjet nové produkty a inovovat ty stávající.
Společenská odpovědnost
Budoucnost dalších generací nám není lhostejná, a proto se chováme odpovědně k životnímu prostředí i společnosti. Zároveň se zavazujeme k tomu, že stejný přístup budeme vyžadovat i od svých dlouhodobých partnerů a dodavatelů.
Bezpečnost práce
Nedílnou součástí podnikání je i otázka bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Maximální měrou eliminujeme vznik možných pracovních rizik a zaměstnance v této oblasti školíme. Našim lidem dále nabízíme pravidelné zdravotní prohlídky. Také při výběru dodavatelů klademe důraz na to, aby se v tomto ohledu chovali zodpovědně.

Náš tým

Marcel Ouřada

Generální ředitel

 

Jaroslav Hercík

Technický ředitel

 

Jiří Kerhart

Vedoucí oddělení pevných sítí a IT

Působí ve funkci vedoucího oddělení pevných sítí. V COM PLUS CZ od roku 2012.

Václav Jirchář

Vedoucí oddělení outsourcingu

Působí ve funkci vedoucího oddělení outsourcingu.
V COM PLUS CZ od roku 2010.

Petr Mendl

Vedoucí oddělení servisu

Působí ve funkci vedoucího oddělení servisu.
V COM PLUS CZ od roku 2006.

Václav Voříšek

Ředitel bezpečnosti a kontrolingu

 Jan Hofman

Vedoucí oddělení obchodu

 Petr Uhlíř

Obchodní ředitel

Historie společnosti

2017

Získání zakázky výstavba pevných optických a metalických sítí pro China Telecom

V lednu 2017 podepsala společnost COM PLUS smlouvu se společností Huawei na výstavbu pevných optických a metalických sítí pro China Telecom napříč Evropou. Technologicky jde o DWDM a SDH technologie.
2016

Získání zakázky outsourcing EET pro Wincor

K roku 2016 patří nasazení EET, provádíme instalace, deinstalace, servis a školení.
2015

Získání zakázky správa koncových stanic ČSOB

Další důležitou zakázkou je správa koncových stanic pro společnost ČSOB, na které společnost COM PLUS spolupracuje se společností Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
2014

Získání zakázky správa platebních terminálů Česká spořitelna

Další důležitou zakázkou je správa koncových stanic a platebních terminálů pro společnost Česká spořitelna.
2011

Začátek spolupráce s Informática El Corte Inglés

Společnost Informática El Corte Inglés S.Á. se stala naším významným zahraničním partnerem. Prvním společným počinem byla zakázka správy koncových stanic pro společnost Telefónica O2 Czech Republic.
2010

Získání zakázky výstavba telekomunikační sítě ČEPS

Společnost vyhrála veřejné výběrové řízení na výstavbu telekomunikační sítě ČEPS.
2006 - 2007

Integrace dceřiných společností

Dceřiné společnosti COM PLUS HK, s.r.o., COM PLUS ZL, s.r.o. a COM PLUS LB, s.r.o. se stávají součástí akciové společnosti COM PLUS CZ. Cílem je hospodárnější uspořádání celé skupiny a poskytování komplexnějších služeb – zákazníci mohou využít potenciálu mateřské společnosti s celostátní působností.
2004

Otevření pobočky v Brně

COM PLUS dále posiluje své pozice na Moravě a zakládá pracoviště v Brně.
2000

Založení akciové společnosti

V Praze vzniká akciová společnost, jejímž úkolem je tvorba strategie skupiny COM PLUS, převzetí obchodních a marketingových aktivit v oblasti významných zakázek, projektové řízení těchto zakázek a integrace logistických a správních činností společnosti.
1999

Založení pobočky v Otrokovicích

Roste počet realizovaných projektů, a proto skupina COM PLUS rozšiřuje své aktivity a v Otrokovicích u Zlína zakládá sesterskou společnost COM PLUS ZL, s.r.o. V roce 1999 zároveň vzniká pracoviště v Českých Budějovicích.
1997

Založení pobočky v Hradci Králové

Firma rozšířila svou působnost také do východních Čech a v Hradci Králové založila společnost COM PLUS HK, s.r.o.
1994

Založení pobočky v Liberci

V Liberci vzniká společnost COM PLUS LB, s.r.o., která je sesterskou firmou společnosti COM PLUS, s.r.o.
1993

Založení společnosti COM PLUS s.r.o.

Společnost COM PLUS, s.r.o. byla založena v Ústí nad Labem a už na začátku se zaměřila na komplexní řešení v oblasti telekomunikací. Činnost firmy se dynamicky rozvíjela a první úspěšné zakázky vytvořily základ obchodního úspěchu. Tím, jak rostly požadavky trhu, zvyšovala se i potřeba kvalitnějšího pokrytí svěřeného regionu.